Nové webové stránky sboru

Nové webové stránky sboru

Možná jste si stačili v posledních dnech povšimnout, že jsme testovali nový vzhled našeho webu. Nyní jsou již stránky v ostrém provozu – pokračujte prosím ve čtení a dozvíte se, co vše je nového, neboť novinky se nacházejí hlavně pod pokličkou.

Stránky jsou postaveny na moderním redakčním systému Ghost, který jeho tvůrci poskytují v rámci open-source licence zdarma. Aspoň touto cestou chceme jeho vývojářům poděkovat. Díky nim jsme Vám schopni poskytnout i zabezpečení v podobě SSL šifrování, či plně funkční mobilní verzi.

Pro uživatele nabízíme možnost odebírat obsah pomocí RSS čtečky anebo emailového newsletteru, kdy Vám přijde zpráva o nových příspěvcích na webu přímo do Vaší schránky. Pro odběr emailu se prosím registrujte.

Můžete navštívit a odebírat i náš kanál na YouTube, kde se snažíme v období pandemie pravidelně nahrávat živá vysílání a záznamy bohoslužeb. Jelikož jsou však možnosti internetového připojení v našem kostele omezující, omluvte prosím kvalitu přenosů.

Aby byly všechny tyto i další funkce proveditelné, potřebovali jsme kvůli technickým omezením vytvořit novou doménu lecavtesin.cz. Původní doména ceskytesin.lecav.cz je a bude i nadále funkční, při jejím navštívení dojde k automatickému přesměrování na tyto stránky.